Duyurular

DUYURU

İLGİLİ TÜZEL KİŞİ VE GERÇEK KİŞİLERİN BİLGİSİNE,

2006 YILINDAN BU YANA ŞİRKETİMİZİN İŞLETME MÜDÜRÜ GÖREVİNİ YÜRÜTEN MAKİNE MÜHENDİSİ HASAN ÇIĞ SEZER EMEKLİ OLMASI NEDENİYLE, 27.09.2020 TARİHİ İTİBARİYLE GÖREVİNDEN AYRILMIŞ VE ŞİRKETİMİZLE İŞ İLİŞKİSİ SONA ERMİŞTİR.
YÖNETİM KURULUMUZCA; ŞİRKETİMİZ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE, JEOTERMAL SAHALAR VE KUYULAR BİRİM YÖNETİCİSİ JEOLOJİ MÜHENDİSİ TOLGA SAYIK 01.10.2020 TARİH İTİBARİYLE ATANMIŞTIR. 

DUYURU

İLGİLİ TÜZEL KİŞİ VE GERÇEK KİŞİLERİN BİLGİSİNE,
23.10.2015 TARİHİNDE YAPILAN YÖNETİM KURULUMUZDA ALINAN KARAR DOĞRULTUSUNDA, 23.10.2015 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ALİ YUSUFOĞLU’ NUN İŞ AKDİ FESH EDİLEREK ŞİRKETİMİZ İLE  İLİŞİĞİ KESİLMİŞTİR.     26.10.2015 – 13:46

DUYURU

"ORTAK ALAN GİDER PAYLAŞIMI (APARTMAN PAYI)"

ŞİRKETİMİZ ENERJİ SATIŞ İŞLEMLERİNİ VE ABONELERLE OLAN İLİŞKİLERİNİ (SÖZLEŞME DAHİL) CARİ MEVZUAT OLAN 5627 SAYILI ENERJİ VERİMLİLİĞİ KANUNU İLE MERKEZİ ISITMA VE SIHHİ SICAK SU SİSTEMLERİNDE ISINMA VE SIHHİ SICAK SU GİDERLERİNİN PAYLAŞTIRILMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK HÜKÜMLERİNE GÖRE YERİNE GETİRMEK ZORUNDADIR. BU KONU İLE İLGİLİ OLARAK 2012/2013 ISITMA SEZONUNDAN İTİBAREN APARTMAN ISI GİDERLERİNİN PAYLAŞIMI İLGİLİ YÖNETMELİĞİN; 9. MADDESİNİN 2. FIKRASINA GÖRE: “JEOTERMAL KAYNAKLI ISITMA SİSTEMİNE DAHİL BİNALARDA, BİNA ANA ISI SAYACI İLE BAĞIMSIZ BÖLÜM SÜZME ISI SAYAÇLARI KULLANILMASI HALİNDE, BİNA ISITMA ORTAK GİDER TUTARI; ANA ISI SAYACIYLA BAĞIMSIZ BÖLÜM ISI SAYAÇLARI TOPLAMI ARASINDAKİ FARKIN BAĞIMSIZ BÖLÜM KAPALI KULLANIM ALANLARI ORANINDA BAĞIMSIZ BÖLÜMLERE PAYLAŞTIRILMASI SURETİYLE HESAPLANIR.”ŞEKLİNDE DÜZENLENECEKTİR.

DUYURU

ŞİRKETİMİZ; 5627 SAYILI ENERJİ VERİMLİLİĞİ KANUNU VE İLGİLİ YÖNETMELİKLER GEREĞİNCE, 02 MAYIS 2012 TARİHİNDEN İTİBAREN JEOTERMAL ENERJİ HİZMETİNİ KALORİMETRE (ISI SAYACI) KULLANIP ÖLÇEREK SUNACAKTIR. BU NEDENLE, (METREKARE ESASLI) JEOTERMAL ENERJİ HİZMETİ ALAN ABONELERİMİZİN MAĞDUR OLMAMALARI BAKIMINDAN AŞAĞIDA ÖZETLE SIRALANAN İŞLEMLERİ 02 MAYIS 2012 TARİHİNE KADAR YAPMALARI GEREKMEKTEDİR

-APARTMAN/SİTE’ NİN KALORİMETREYE GEÇİŞ İLE İLGİLİ KARAR ALMASI,
-ANA KALORİMETRE ÜCRETİNİN ŞİRKETE ÖDENMESİ,
-KALORİMETRE (ISI SAYACI) ESASLI TİP SÖZLEŞME İMZALANARAK SÜZME KALORİMETRE ÜCRETİNİN ŞİRKETE ÖDENMESİ.

YUKARIDA BELİRTİLEN İŞLEMLERİN ABONELERİMİZDEN KAYNAKLANAN NEDENLERLE TAMAMLANAMAMASI HALİNDE, ŞİRKETİMİZ BU DURUMDA OLAN ABONELERİMİZE JEOTERMAL ENERJİ HİZMETİNİ 02 MAYIS 2012 TARİHİNDEN İTİBAREN VEREMEYECEKTİR.